Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo dzieci dbamy już na etapie projektowania pomieszczeń i planowania wyposażenia. Staramy się wprowadzań innowacje i pokonywać jako pierwsi te bariery, które dla bezpieczeństwa naszych podopiecznych są najważniejsze.

Oświetlenie awaryjne

Jesteśmy jedną z niewielu placówek, które stosują takie rozwiązania dla zapewnienia maksymalnego komfortu dzieci w przypadku występowania problemów z energią elektryczną.

Zabezpieczenia gniazdek elektrycznych

To kolejna ważna cecha wprowadzona w placówkach jakie prowadzimy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jaką pomysłowością potrafią się wykazać nasze dzieci. Mimo wszystko staramy się przewidywać potencjalne zagrożenia i być zawsze dwa kroki w przodzie.

Zabezpieczenia narożników ścian i szczelin drzwi

Dzięki takim zabezpieczeniom chcemy zapewnić naszym pociechom możliwość wykorzystania naturalnej aktywności w sposób jak najbardziej bezkolizyjny z otaczającą infrastrukturą.

Instalacja przeciwpożarowa i natychmiastowe wezwanie pomocy

Uważamy, że w kwestii dbania o bezpieczeństwo koszty są nieistotne. W naszych placówkach standardem jest wyposażenie w instalację przeciwpożarową a także specjalnie przygotowane rozwiązanie umożliwiające szybkie wezwanie pomocy nawet na spacerze z dziećmi. Czas reakcji na takie zgłoszenie to niespełna kilka minut.