Zajęcia dodatkowe

Staramy się aby program zajęć dodatkowych był możliwie różnorodny i dopasowany do wszystkich dzieci. Dlatego w ustalaniu programu zajęć bardzo ściśle współpracujemy z Rodzicami starając się w stopniu maksymalnym spełnić oczekiwania.

W przygotowywaniu zajęć zachowujemy równowagę pomiędzy ilością zorganizowanych zajęć rozwojowych a naturalnymi potrzebami dzieci do kreowania własnej aktywności.

Tak samo ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy zabawami ruchowymi i twórczymi jak i nauką.

Wszystkie dzieci mają dokładnie taki sam dostęp do wszelkich organizowanych przez mas zajęć dodatkowych. Wszystkie zajęcia nie wymagają od rodziców ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

ZAJĘCIA  DODATKOWE w roku szkolnym 2013/2014

Wtorek   -  9.30-11.00. rytmika

Środa      - 10 .15 -11.45.  plastyka

-  13.00 – 14.30. język angielski

Czwartek – 9.30 -  11.00 wychowanie muzyczne wg. idei  Carla Orffa.

Piątek   -     9.30- 11.00 gimnastyka korekcyjna

13.00 – 14.30. język angielski