Zdrowie i higiena

Chcemy aby dzieci były szczęśliwe i radosne. Ale najbardziej chcemy aby były zwyczajnie zdrowe. Jak tylko możemy wspomagamy w tej kwestii rodziców i staramy się zapewnić opiekę i warunki zdrowego przebywania w placówce.

Specjalistyczna wentylacja

Dbamy o to, aby w pomieszczeniach zawsze było świeże powietrze. Może my to uzyskać dzięki zamontowaniu specjalistycznych układów wentylacji zapewniających wielokrotną wymianę powietrza w ciągu doby, dbając jednocześnie o jego odpowiednia temperaturę.

Szkolenia pierwszej pomocy

Osoby mające bezpośredni kontakt z dziećmi w naszych placówkach przechodzą cykliczne szkolenia i doszkalanie z zakresu pierwszej pomocy.

Konsultacje logopedyczne

W ramach dodatkowej opieki zapewniamy również kontakt z logopedą, który w razie potrzeby pracuje z dzieckiem zapewniając odpowiednią korektę aparatu mowy dziecka.

Codzienne sprzątanie

Zapewniamy dzieciom maksymalną czystość w pomieszczeniach których przebywają.

Ułatwienia mające wpływ na higienę

Specjalnie zaprojektowane wyposażenie łazienek dostosowane do wieku dzieci, podajniki mydła oraz podajniki ręczników.

Choć robimy wiele aby dzieci w naszym przedszkolu były zdrowe, to zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby maluchów i prośby rodziców.